I przyszedł Gwiazdor z pięknymi prezentami! Wspólne kolędowanie, dużo serdeczności i miłości, to była nasza wigilia.

Dzisiaj piękny dzień odwiedzin w Domu Seniora w Szelejewie. Wiele wzruszeń z obu stron. Historia Bożego Narodzenia opowiedziana oczami dzieci wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Dzięki pomocy rodziców przygotowaliśmy pensjonariuszom poduszeczki przytulanki i wielkie piernikowe serca.

W mikołajkowy dzień odwiedzili nas aktorzy/muzykanci z czeskimi legendami i piosenkami. Królował Krecik i jego przyjaciele. Dzieci pomogły odnaleźć malowany dzbanek, który leczy wszystkie smutki:) Ahoj!! Do zobaczenia.

W ramach poznawania naszej małej ojczyzny odwiedziliśmy kolejne bardzo ciekawe miejsca. Niezwykłe historie o naszym regionie opowiedziały nam Siostry z Muzeum E.Bojanowskiego w Grabonogu, a stare samochody z Muzeum Pana Pedy przeniosły nas w świat naszych pradziadków i dziadków.

Dziękujemy za piękna przygodę z historią!